dodaj nowy suplement
FAT BURNER - SFD
SFD

FAT BURNER

FAT BURNER jest suplementem diety polecany wszystkim osobom, które chcą pozbyć się szybciej i skuteczniej zbędnych kilogramów. Produkt przeznaczony jest nie tylko dla kulturystów, ale również dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem i chcą poczuć się lepiej i poprawić wygląd swojej sylwetki. W produkcie znajdują się naturalne ekstrakty roślinne, co umożliwia nie tylko pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej ale również powodują redukcję uczucia głodu. Dodatkową zaletą FAT BURNER jest atrakcyjna cena.

Oceń ten suplement

Zostaw swoją ocenę

Komentarze

dopiero zaczynam swoją "przygodę" z odchudzaniem. suplement stosuję od dwóch tygodni więc chyba trochę za wcześnie żeby mówić o efektach ale w smaku dobry. cena również mi odpowiada
Jagoda
FAT BURNER jest bardzo dobry jeżeli dopiero zaczynasz zażywanie suplementów. Spalacz bardzo dobry. L-Karnityna zdecydowanie wzbogaciła produkt. Optymalna dawka pozwoli przystosować się do tego rodzaju preparatów. Do tego cena bardzo dobra. Nie mam również problemów żołądkowych. SFD ma bardzo dobre produkty, które są skuteczne i naprawdę działają. Nie muszę się też martwić o skutki uboczne. Podoba mi się też, że nie ma zbyt dużej ilości różnych składników tylko kilka a konkretnych. Serdecznie polecam!
Kaska

Dodaj swój komentarz

dodaj komentarz